12 Ocak 2012 Perşembe

Tarih, Kültür, Eğlence ve Yemek İşte Londra...


Kasım ayındaki bayramda Londra'ya gittik. Kocaman bir şehir insanı içine çekiyor. Gez gez bitmiyor. Gidilecek, görülecek yer çok liste yapıp ilk etapta gitmek istediklerimizi belirliyoruz ve ona göre günlerimizi planlıyoruz. Ama mutfakta aheste olan ben gezide de aheste kalıyorum ve sevgilimin hızına yetişemiyorum. Ama kendimizi üzmüyor bir daha gitmek için bahane ediyoruz bu durumu. Listemizde olup yetiştiremediklerimiz için bir dahaki sefere diyoruz. Hem tarihe hem eğlenceye hem de yemeğe doyarak ve aklımız kalarak dönüyoruz İstanbul'a. Nisan'a kadar vizemiz devam ettiği için yakında yine gideceğiz. Umarım bu sefer gezi planımız benim gibi aheste olur :) Herşeyi daha ağır yapmak daha fazla o aktivitenin içinde olmak bana onu daha iyi hissetmemi ve daha fazla zevk almamı sağlıyor. Ne yapayım ben böyleyim işte :)

O yüzden Alaçatı'nın ahesteliği tam bana göre, yakında Alaçatı'dan da bahsedeceğim.

6 yorum:

 1. Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.
  http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
  #klima #klimaservis #klimabakım

  YanıtlaSil
 2. Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.
  Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
  #klima #klimaservis #klimabakım

  YanıtlaSil
 3. Kıbrıs otel rezervasyon 100 TL’den başlayan konaklama fiyatları, en çok tercih edilen oteller, tatil fırsatları, kampanyalar ve ulaşım alternatifleri.
  http://www.otelkibris.com.tr/
  #kıbrısotel #kıbrısotelleri #kıbrısoteller

  YanıtlaSil
 4. Sosyal Medya Eğitim Zirvesi, 28 Oturum Alanında Ünlü 20 Eğitmen. Biletler Tükenmeden Sosyal Medya Zirvesindeki Yerinizi Hemen Ayırtın.
  http://www.sosyalmedyaegitimzirvesi.com/
  #seoakademi #sosyalmedya #sosyalmedyazirvesi

  YanıtlaSil
 5. Büyükada Balık Restoranı Menüleri – Adada Balık Keyfi

  Büyükada restoran seçenekleri için öneride bulunduktan sonra Büyükada mutfağının en lezzetli yemeklerini tanıyalım. Böylece adada ismin duyduğunuz yemeklere aşina olabilirsiniz. Büyükada restoranları tarafından hazırlanan lezzetler:

  Çipura
  Levrek
  Lüfer
  Pisi
  Deniz Çipurası
  Kalkan Balığı
  Lagos
  Lipsoz
  Tekir
  Jumbo Karides
  Mercan
  Kırlangıç
  Levrek Marine
  Midye
  Acılı Ezme
  Deniz Börülce
  Enginar
  Lahana Sarması
  Lakerda
  Ahtapot Salatası
  Karides Salatası
  Pilaki
  Patlıcan Salatası
  Tarama
  Haydari
  Semizotu Salatası
  Humus
  Midye Tava
  Kalamar

  YanıtlaSil
 6. Ömer Polat Diş Kliniği – Ortodonti Tedavisi Estetik Diş Hekimliği
  Ömer Polat Diş Kliniği, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı ve diş beyazlatma, estetik diş hekimliği ile implant ve kanal, dişeti hastalıkları tedavileri.
  http://www.omerpolatdisklinigi.com/

  YanıtlaSil